Skip to content

Kadınlara Özel Beslenme Programı

kadınlara özel beslenme programı

Beslenme alışkanlıkları her kadın için farklıdır. Ancak bunun bilincinde olmayan kadınlarımız sürekli aynı hataları yaparak kendilerine uygun olmayan beslenme ve diyet programlarını uygulayarak kilo vermeye çalışmaktadırlar. Asıl sorun kilo vermek değil asıl sorun doğru beslenememek.

 

Sağlıklı ve Fit olmanın yolları

Neler Yapıyoruz?

Kadınlara  özel beslenme programlarımız özel diyetisyen ekibinin özenle hazırladığı sağlıklı beslenme ve egzersiz programları ile birlikte sunduğumuz 15 ve 30 günlük kontroller sonrası mükemmel sonuçlara ulaşmanız desteklenmektedir.

1 Sağlıklı Beslenme Programları

Özel Diyetisyen olarak kadınlar için hazırladığımız sağlıklı beslenme programlarımız her kadının boy, kilo ve yaşına göre hazırlanmaktadır.

2 Egzersiz Programları

Özel Diyetisyen olarak bünyemizde bulunan spor hocalarımız tarafından kadınlarımıza özel egzersiz programları hazırlanmaktadır.

3 15 Günlük Kontroller

Özel Diyetisyen ekibimiz 15 günlük ve 1 aylık online ve birebir kontroller ile kadınlara özel beslenme programı ve kadınlara özel egzersiz programlarını kontrol etmektedirler.

4 Mükemmel Sonuçlar

Kadınlara özel hazırlanan sağlıklı beslenme programlarımızın ve kadınlara özel egzersiz programlarımızın kontroller ile desteklendikten sonra ki aşamada alacağınız mükemmel sonuçları garantiliyoruz.

about-us-before-after-01 about-us-before-after-02