Skip to content

Hamilelere Özel Beslenme Programı

hamilelere özel beslenme programı

Hamilelikte düzgün beslenme hem anne adayının doğum öncesi ve sonrası kilo problemlerini ortadan kaldırmakta ve doğacak çocuğun sağlığı açısından aşırı önem taşımaktadır. Hamile kadınların hem kendileri için özel olarak hem de doğacak çocuklarının cinsiyetlerine göre özel beslenme gereksinimleri vardır.

Sağlıklı ve Fit olmanın yolları

Neler Yapıyoruz?

Hamilelere  özel beslenme programlarımız özel diyetisyen ekibinin özenle hazırladığı sağlıklı beslenme ve egzersiz programları ile birlikte sunduğumuz 15 ve 30 günlük kontroller sonrası mükemmel sonuçlara ulaşmanız desteklenmektedir.

1 Sağlıklı Beslenme Programları

Özel Diyetisyen olarak hamileler için hazırladığımız sağlıklı beslenme programlarımız her kadının boy, kilo, yaş ve kaç aylık hamile olduğuna göre hazırlanmaktadır.

2 Egzersiz Programları

Özel Diyetisyen olarak bünyemizde bulunan spor hocalarımız tarafından hamilelere özel egzersiz programları hazırlanmaktadır.

3 15 Günlük Kontroller

Özel Diyetisyen ekibimiz 15 günlük ve 1 aylık online ve birebir kontroller ile hamilelere özel beslenme programı ve hamilelere özel egzersiz programlarını kontrol etmektedirler.

4 Mükemmel Sonuçlar

Hamilelere özel hazırlanan sağlıklı beslenme programlarımızın ve hamilelere özel egzersiz programlarımızın kontroller ile desteklendikten sonra ki aşamada alacağınız mükemmel sonuçları garantiliyoruz.

about-us-before-after-01 about-us-before-after-02