Skip to content

Erkeklere Özel Beslenme Programı

erkeklere özel beslenme programı

Kadınlarda olduğu gibi erkeklerin her birisinde de beslenme alışkanlıkları farklıdır. Erkeklerde daha fazla görünen kronik yağlanma gibi sorunsalların en büyük nedeni de yanlış beslenmeden geçmektedir. Erkeklerin de her bir birey için özel beslenme programına ihtiyacı olduğunu hatırlatmak isteriz.

Sağlıklı ve Fit olmanın yolları

Neler Yapıyoruz?

Erkeklere  özel beslenme programlarımız özel diyetisyen ekibinin özenle hazırladığı sağlıklı beslenme ve egzersiz programları ile birlikte sunduğumuz 15 ve 30 günlük kontroller sonrası mükemmel sonuçlara ulaşmanız desteklenmektedir.

1 Sağlıklı Beslenme Programları

Özel Diyetisyen olarak erkekler için hazırladığımız sağlıklı beslenme programlarımız her erkeğin boy, kilo ve yaşına göre hazırlanmaktadır.

2 Egzersiz Programları

Özel Diyetisyen olarak bünyemizde bulunan spor hocalarımız tarafından erkeklere özel egzersiz programları hazırlanmaktadır.

3 15 Günlük Kontroller

Özel Diyetisyen olarak bünyemizde bulunan spor hocalarımız tarafından erkeklere özel egzersiz programları hazırlanmaktadır.

4 Mükemmel Sonuçlar

Erkeklere özel hazırlanan sağlıklı beslenme programlarımızın ve erkeklere özel egzersiz programlarımızın kontroller ile desteklendikten sonra ki aşamada alacağınız mükemmel sonuçları garantiliyoruz.

about-us-before-after-01 about-us-before-after-02