Skip to content

Çocuklara Özel Beslenme Programı

çocuklara özel beslenme programı

Çocuklarımızın beslenme ihtiyaçları bizlerden farklıdır. Ebeveynler bunun farkında olmadan genellikle kendi yedikleri yemekleri ve fast&food tarzı besinlerle çocuklarını beslemektedirler. Ancak gelişim çağında olan çocuklarımızın ileriki yaşlarında sorun yaşamaları için beslenme alışkanlıklarının değişmesi ve onlara uygun hale getirilmesi gerekmektedir.

Sağlıklı ve Fit olmanın yolları

Neler Yapıyoruz?

Çocuklara  özel beslenme programlarımız özel diyetisyen ekibinin özenle hazırladığı sağlıklı beslenme ve egzersiz programları ile birlikte sunduğumuz 15 ve 30 günlük kontroller sonrası mükemmel sonuçlara ulaşmanız desteklenmektedir.

1 Sağlıklı Beslenme Programları

Özel Diyetisyen olarak çocuklar için hazırladığımız sağlıklı beslenme programlarımız her çocuğun boy, kilo ve yaşına göre hazırlanmaktadır.

2 Egzersiz Programları

Özel Diyetisyen olarak bünyemizde bulunan spor hocalarımız tarafından çocuklarımıza özel egzersiz programları hazırlanmaktadır.

3 15 Günlük Kontroller

Özel Diyetisyen ekibimiz 15 günlük ve 1 aylık online ve birebir kontroller ile çocuklara özel beslenme programı ve çocuklara özel egzersiz programlarını kontrol etmektedirler.

4 Mükemmel Sonuçlar

Çocuklara özel hazırlanan sağlıklı beslenme programlarımızın ve çocuklara özel egzersiz programlarımızın kontroller ile desteklendikten sonra ki aşamada alacağınız mükemmel sonuçları garantiliyoruz.

about-us-before-after-01 about-us-before-after-02